Jak zmienić nazwę w Roblox?

jak zmienic nick w roblox

Jak uzyskać nazwę wyświetlaną w Robloxie?

Roblox istnieje już od dłuższego czasu i nadal jest jedną z najpopularniejszych gier. W ciągu ostatnich kilku miesięcy gra była świadkiem gwałtownego wzrostu, a twórcy przygotowują się do wprowadzenia ekscytujących aktualizacji w grze.

Jedną z najbardziej poszukiwanych funkcji w Robloxie jest możliwość zmiany wyświetlanej nazwy. Od teraz gracze mogą wybrać nazwę użytkownika podczas tworzenia konta Roblox. Jeśli gracze zamierzają później zmienić tę nazwę użytkownika, muszą zapłacić 1000 Robuxów. Nie jest to całkiem możliwe dla wielu graczy, ponieważ 1000 Robuxów kosztuje około 12 USD. Jednak Roblox zamierza to zmienić, wprowadzając nazwy wyświetlane.

Zobacz też: jak odzyskać messengera

Jaka jest różnica między wyświetlanymi nazwami a nazwami użytkowników?

Zaledwie kilka dni temu Roblox Staff ogłosił na oficjalnym forum deweloperów, że gra wkrótce otrzyma nazwy wyświetlane. Można się zastanawiać, co sprawia, że ​​wyświetlane nazwy różnią się od zwykłych nazw użytkowników? Cóż, wyświetlane nazwy w żaden sposób nie wpłyną na twoją nazwę użytkownika. W rzeczywistości nazwy wyświetlane będą służyć jako nazwa, która będzie wyświetlana w grze i którą zobaczą inni gracze. Nazwy użytkowników będą wtedy używane tylko do logowania się na twoje konto Roblox.

Istnieje kilka zalet nazw wyświetlanych. Przede wszystkim, w przeciwieństwie do nazwy użytkownika, nazwa wyświetlana nie musi być unikalna. Oznacza to, że dwóch graczy może mieć tę samą nazwę wyświetlaną. Po drugie, gracze mogą zmieniać swoją nazwę wyświetlaną dowolną liczbę razy za darmo. Tak, dobrze to przeczytałeś. Jedynym haczykiem jest to, że musisz poczekać 7 dni, aż będziesz mógł ponownie zmienić nazwę wyświetlaną.

Przeczytaj również: jak dbać o goździki

Jak uzyskać nazwę wyświetlaną w Roblox?

Aktualizacja nazwy wyświetlanej została wprowadzona w Niemczech i innych częściach Europy. Niestety, dla graczy mieszkających w innych częściach świata, nie ma obecnie możliwości zmiany wyświetlanej nazwy. Biorąc to pod uwagę, biorąc pod uwagę fakt, że aktualizacja pojawiła się w Niemczech, powinna wkrótce pojawić się również na całym świecie. Jeśli otrzymałeś już aktualizację, oto jak zmienić nazwę wyświetlaną w Roblox.

  • Otwórz stronę Roblox i zaloguj się na swoje konto.
  • Przejdź do ustawień konta
  • Pod swoim profilem zobaczysz zarówno swoją nazwę wyświetlaną, jak i nazwę użytkownika
  • Stuknij ikonę Edytuj obok nazwy wyświetlanej, aby zmienić nazwę wyświetlaną.
Oceń artykuł:
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *