Jak usunąć konto na Badoo -poradnik

Jak usunąc konto na badooo

Co to jest konto Badoo? Nawet jeśli nigdy nie słyszałeś o Badoo, są szanse, że korzystałeś z takich stron. Jeśli na przykład korzystasz z Tindera, znasz podstawową zasadę działania Badoo. Jest przeznaczony do sieci społecznościowych – przede wszystkim jest to serwis randkowy – więc jest używany przez miliony ludzi.

Jeśli masz konto Badoo, możesz je usunąć. Może jesteś gotowy, by cofnąć się o krok od świata randek. Albo znalazłeś miłość swojego życia. Jeśli zarządzasz cyfrowym dziedzictwem innej osoby, może być konieczne usunięcie jej konta. Bez względu na powody, usunięcie konta Badoo jest bardzo proste.

Wskazówka: jeśli zamykasz konto Badoo bliskiej osoby po jej śmierci, możesz napotkać też inne nieznane zadania. Nasza lista kontrolna po przegranej może pomóc w ustaleniu, co będzie dalej.

Przeczytaj również: Kaktus cholla

Jak usunąć Badoo – poradnik

Zaloguj się na swoje konto

Aby rozpocząć proces usuwania konta, musisz się zalogować. Tutaj przydaje się menedżer haseł. Dla większości ludzi zapamiętywanie haseł jest trudne. Dotyczy to szczególnie witryn randkowych, ponieważ istnieje wiele opcji. Możesz po prostu przestać ich używać i zapomnieć, jakie są Twoje dane logowania. Mogły minąć lata, odkąd zalogowałeś się na swoje konto.

Jeśli wyczerpałeś swoje menedżery haseł i nadal nie masz szczęścia, będziesz musiał przywrócić hasło. Czy pamiętasz, jaki adres e-mail jest powiązany z Twoim kontem Badoo? Jeśli tak, to jest to łatwe. Badoo wyśle ​​Ci wiadomość e-mail ze szczegółami, jak zresetować hasło.

Jeśli nie widzisz wiadomości e-mail, sprawdź folder ze spamem. Czasami trafiają tam różne e-maile.

Jeśli wszystko inne zawiedzie, skontaktuj się z ich zespołem obsługi klienta. Jeśli w dowolnym momencie natkniesz się na przeszkody, proponują, aby to zrobić. Pomogą Ci dostać się na Twoje konto.

Sprawdź!  Rankingi internetowe — jak z nich korzystać?

Usuń swoje konto

Po zalogowaniu się musisz kliknąć swoje zdjęcie profilowe. W większości serwisów społecznościowych nazywa się to awatarem. Na stronie Badoo Twój awatar znajduje się w lewym górnym rogu.

Po kliknięciu wybierz ikonę w prawym górnym rogu, która wygląda jak koło zębate. Doprowadzi to do ustawień konta. U dołu strony Ustawienia konta zobaczysz opcję Usuń konto.

Spójrz na sugestie

Podobnie jak większość witryn, Badoo nie chce, abyś odszedł! Podają wiele innych sugestii dotyczących tego, co możesz zrobić ze swoim kontem, zamiast je usuwać. Oto opcje:

  • Usuń się z wyszukiwań Google. Może nie chcesz, aby ktokolwiek mógł Cię znaleźć na portalu randkowym. Jeśli próbujesz znaleźć nową pracę lub martwisz się, że ludzie cię szukają, może to być właściwa opcja.
  • Kontroluj, kto cię widzi. Możesz nie chcieć, aby wszyscy widzieli Twój profil na Badoo. W takim przypadku możesz zmienić swoje ustawienia, aby tylko osoby, z którymi nawiążesz kontakt, mogły zobaczyć Twoje dane.
  • Ukryj swoje konto. Możesz nie być gotowy do usunięcia swojego konta. Ale jeśli chcesz, aby było niewidoczne, możesz również iść tą drogą. To dobry wybór, jeśli myślisz, że chcesz wrócić do Badoo później.
  • Wyczyść swoją historię. Czasami po prostu chcesz mieć czystą kartę. W takim przypadku możesz wyczyścić powiadomienia, ulubione i nie tylko.
  • Wyłącz powiadomienia. Wszystkie powiadomienia, które otrzymujesz w ciągu jednego dnia, są przytłaczające. Jeśli chcesz po prostu je ograniczyć, możesz wyłączyć powiadomienia. Twoje konto nadal będzie istnieć, ale będziesz musiał się zalogować, aby sprawdzić, czy ktoś się z Tobą skontaktował.
  • Wyloguj się. Wylogowanie jest łatwe. A po wylogowaniu możesz utworzyć kolejne konto, pozwolić komuś innemu się zalogować lub zrobić cokolwiek innego.
  • Usuń swoje konto. Jeśli chcesz przejść dalej i usunąć swoje konto, możesz to zrobić.
Sprawdź!  Jak przygotować wieczór kawalerski w Łodzi?

Powiedz im dlaczego

Wybierz powód z podanych opcji. Dlaczego chcesz usunąć swoje konto? Nie znajdujesz nikogo, czy nie jest to odpowiednia platforma dla Ciebie? Wybierz odpowiedź i kliknij Kontynuuj.

Aby zakończyć proces, wpisz swoje hasło. To potwierdza, że ​​to Ty usuwasz swoje konto. Po wykonaniu tego kroku wpisz znaki widoczne w następnym polu. To potwierdza, że ​​nie jesteś robotem.

Po wykonaniu tych kroków kliknij Usuń swoje konto. Teraz gotowe. Twoje konto zostało usunięte.

Zobacz też: Pytania na randkę

Jak usunąć swoje konto Badoo w aplikacji?

Aby usunąć swoje konto w aplikacji, wykonaj te same czynności, które wymieniono powyżej! Nie tylko usuwaj aplikację. Usuwanie aplikacji i usuwanie konta to dwie oddzielne rzeczy.

Jeśli po prostu usuniesz ikonę z telefonu, Twoje konto i wszystkie jego informacje nadal istnieją. Musisz całkowicie usunąć swoje konto przed usunięciem aplikacji z telefonu, aby całkowicie zamknąć swój profil.

Co się stanie, gdy usuniesz swoje konto Badoo?

Według ich strony, wielu użytkowników Badoo ponownie zastanawia się nad swoją decyzją. Z tego powodu Twoje dane osobowe są przechowywane przez trzydzieści dni. Następnie Badoo może usunąć wszystkie Twoje dane osobowe według własnego uznania.

Zobacz też: Minecraft miód

Jak reaktywować swoje konto Badoo?

Po usunięciu konta otrzymasz e-mail z potwierdzeniem. W tym e-mailu otrzymasz link, który umożliwi Ci reaktywację konta. Link jest ważny tylko przez trzydzieści dni, więc musisz podjąć decyzję w tym oknie lub zaryzykować konieczność utworzenia nowego konta.

Dbanie o swoje konto Badoo

Jeśli zarządzasz czyimś cyfrowym śladem, najlepiej skoncentruj się na witrynach zawierających dane finansowe lub osobiste. Jeśli mieli konto Badoo, szczególnie płatne, najlepiej najpierw pokryć te bazy.

Oceń artykuł:
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *