Co to jest Hangouts? Do czego służy i jak działa Hangouts?

co to jest google hangouts

Hangouts co to jest?

Google Hangouts to usługa ujednoliconej komunikacji, która umożliwia uczestnikom inicjowanie i uczestniczenie w czatach tekstowych, głosowych lub wideo, zarówno indywidualnych, jak i grupowych. Hangouts są wbudowane w Google+ i Gmail, a aplikacje mobilne Hangouts są dostępne dla urządzeń z systemami iOS i Android.

Google Hangouts może być także użyteczną i opłacalną platformą współpracy dla klientów korporacyjnych. Hangouty mają też opcję Google Hangouts on Air, która pozwala użytkownikom Google+ transmitować rozmowy wideo na żywo w serwisie YouTube. Hangouts on Air zyskało popularność jako darmowy sposób prowadzenia seminariów online i talk show przez organizacje.

Google Hangouts zastępuje wcześniejsze funkcje czatu wbudowane w Google+ i Gmaila, a także samodzielną aplikację Google Talk. Hangouty można też zintegrować z usługą Google Voice, dzięki czemu użytkownicy tej usługi mogą wykonywać bezpłatne krajowe połączenia telefoniczne ze swoich urządzeń komputerowych. W 2020 roku Google zastąpił Hangouty usługą Google Chat w Gmailu. Google zachęca do korzystania z Czatów zamiast Hangoutów jako narzędzia do obsługi wiadomości błyskawicznych.

W chwili obecnej protokoły obsługujące Google Hangouts są zastrzeżone.

Przeczytaj również:

jak się wybić na insta

Jak pobrać usunięte wiadomości z messengera

Jak zrobić książkę Minecraft

Oceń artykuł:
[Total: 1 Average: 5]
Sprawdź!  Co to jest kolor lawendowy i jak z nim pracować?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *