Jak zdobyć plaster miodu w minecraft?

jak zdobyc plaster miodu w Minecraft

Jak zdobyć miód z ula w Minecraft

Chcesz wiedzieć, jak zdobyć miód Minecraft z uli? Pszczoły Minecraft to słodkie małe owady, które wytwarzają miód, zapylają kwiaty i tak się składa, że ​​mają najlepsze kolana. Te małe stworzenia mogły okazać się zbyt dla przeciętnego gracza, ale odgrywają ważną rolę w twoim biomie Minecrafta.

Aby w pełni wykorzystać niesamowitą pracę, jaką wykonują te małe stworzenia, będziesz chciał nauczyć się tworzyć ule i dowiedzieć się jak zdobyć plastry miodu Minecraft. Żadne blokowe śniadanie nie jest kompletne bez zdrowej mżawki z miodem z Minecrafta i mogę powiedzieć, że masz ochotę dowiedzieć się więcej na ten temat. Rzućmy okiem na wszystko, co trzeba wiedzieć o tym słodkim przysmaku. W tym artykule dowiesz się jak się robi plaster miodu w Minecraft.

Zobacz też: świeca minecraft

Co można zrobić z plastrem miodu w Minecrafcie?

Plaster miodu Minecraft można zbierać z gniazd pszczół i uli (sztuczne wersje gniazd, które można stworzyć) za pomocą nożyc; w ten sposób dostaniesz od jednego do trzech kawałków plastra miodu.

Jednak pozyskiwanie z gniazd pszczelich sprawi, że jego brzęczący mieszkańcy będą wrogo nastawieni. Możesz to zrekompensować, budując rozpalone ognisko pod ulem – tylko uważaj, aby ich nie spalić. Uwaga: jeśli zostaniesz użądlony, umrze 20 sekund później, a nikt tego nie chce. Możesz użyć plastra miodu Minecraft do dwóch rzeczy: możesz tworzyć bloki o strukturze plastra miodu, łącząc cztery kawałki plastra miodu i wytwarzać ule. Ich jasny design wyróżni każdy dom.

Plaster miodu minecraft

Jak zrobić ul w Minecrafcie?

Aby stworzyć ul, potrzebujesz trzech kawałków plastra miodu i sześciu drewnianych desek. Musisz jednak przywieźć kilka pszczół do ich nowego domu: zrób to, używając kwiatu, aby je zwabić, lub po prostu smycz je i zabierz ze sobą. Mamy nadzieję, że wybierzesz bardziej humanitarny wybór. Dodatkowo możesz skłonić pszczoły do ​​rozmnażania, dając im kwiat, który jest dość uroczy.

Sprawdź!  jak zrobić świeczkę w Minecraft?

Zobacz też: jak zrobić kowala w Minecraft

Jak zdobyć miód z ula w Minecraft?

Możesz powiedzieć, że ul jest gotowy do zbioru, gdy ocieka miód. Użyj szklanej butelki na pełnym ulu, aby zdobyć butelkę miodu. Spożywanie, które przywraca 6 punktów głodu — i trwa ćwierć dłużej niż normalne jedzenie — i leczy cię z trucizny, ale nadal możesz ją pić, gdy twój wskaźnik głodu jest pełny.

Jak zdobyć plaster miodu w Minecraft?

Jak zrobić plaster miodu w Minecraft? Możesz zdobyć Honeycomb w Minecraft, używając pary nożyc na gnieździe pszczół lub ulu. Chwytanie plastra miodu rozgniewa wszystkie pszczoły w środku, więc bądź ostrożny. Możesz użyć Honeycomb do craftingu Beehives, Candles, i Waxed Copper.

Czy można uprawiać plaster miodu w Minecraft?

Aby zebrać plaster miodu, musisz użyć nożyc na ulu lub gnieździe pszczół, które osiągnęły „poziom miodu” 5. Plaster miodu jest używany do tworzenia uli i świec, a także może być używany do „woskowania” różnych rodzajów bloków Copper. Aby zebrać miód, kliknij prawym przyciskiem myszy na ulu lub gnieździe z pustą szklaną butelką.

Oceń artykuł:
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *