Jak zrobić papier w Minecraft?

jak zrobic papier w minecraft

Chcesz wiedzieć, jak zrobić książkę w Minecraft lub jak zrobić kartę w Minecraft? Książek można używać do zaklinania, tworzenia, a nawet do tworzenia własnego zaczarowanego stołu do gry Minecraft i pięknie wykonanej półki na książki, która będzie obok niego. Dowiedz się jak zrobić papier w Minecrafcie.

Książki można również zaczarować same, a w połączeniu z kowadłem Minecraft mogą zaczarować inne przedmioty, takie jak broń lub tarcza Minecraft. Istnieje kilka sposobów na zdobycie zaklętych książek: możesz wymienić je z mieszkańcami wioski bibliotekarzami, znaleźć je w rzadkich łupach łupieżczych, a nawet łowić ryby. Jeśli masz mnóstwo tych zaczarowanych książek, możesz je odczarować za pomocą kamienia szlifierskiego Minecraft.

Istnieją inne sposoby na uzyskanie normalnych książek, możesz zdobyć trzy książki, wydobywając półkę z książkami, ale jeśli wolisz oszczędzić sobie kłopotów, oto wszystko, co musisz wiedzieć o samodzielnym tworzeniu książki Minecraft. Najważniejszym składnikiem, którego potrzebujesz do zrobienia książki, jest oczywiście papier, więc oto wszystkie szczegóły, których potrzebujesz, aby zacząć.

Zobacz też: jak cofnąć usunięte wiadomości na messenger

Jak zrobić papier w Minecraft?

Tworzenie papieru w Minecrafcie jest bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić trzy trzciny cukrowe w środkowym rzędzie siatki rzemieślniczej. To da ci papier!

Smaczny papier, na dźwięk tego. Możesz stworzyć wiele rzeczy na papierze, w tym mapy, wzory banerów i książki. W grze Minecraft istnieją dwa różne typy map: normalne mapy, które pokazują mapy obszaru i mapy lokalizatora. Aby je wykonać, wypełnij papierem kwadraty rzemieślnicze, aby stworzyć zwykłą mapę, lub otocz papierem kompas na środkowym kwadracie, aby utworzyć mapę lokalizacyjną.
Przepis na mapę

  • 9x papier

Przepis na mapę lokalizacyjną

  • 8x papier
  • 1x kompas

Aby wykonać wzory banerów, potrzebujesz jednej kartki papieru i przedmiotu, który będzie emblematem wzoru. Na przykład, jeśli chcesz stworzyć baner z logo Mojang, umieść jeden arkusz papieru po lewej stronie i Zaczarowane Złote Jabłko pośrodku.
nadające się do wykonania logo banerów

  • Zaczarowane Złote Jabłko – Rzecz (wygląda jak logo Mojang)
  • Wither Skeleton Skull – Skull (to w zasadzie czaszka i skrzyżowane piszczele)
  • Creeper Head – Creeper (pokazuje twarz Creepera)
  • Oxeye Daisy – Kwiat (wygląda jak stokrotka)
  • Blok z cegły – murowany polny
  • Winorośl – Bordure wcięte
Sprawdź!  Ile kosztuje dokument paszportowy i jak go wyrobić?

Skąd wziąć papier w Minecraft?

Dodano papier, który może być użyty do craftowania książek. Papier może być teraz używany do craftowania map. Papier można teraz znaleźć w nowych skrzyniach biblioteki Stronghold.

Czy można zrobić papier w Minecraft bez trzciny cukrowej?

Niestety, jeśli chcesz mieć dostęp do któregokolwiek z tych przedmiotów, będziesz musiał założyć sobie jakąś farmę trzciny cukrowej, ponieważ jest to jedyny sposób na zrobienie papieru.

Oceń artykuł:
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *