Jak zmienić język na messengerze?

Messenger jak zmienic jezyk

Messenger to jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych, jakie kiedykolwiek istniały. Jego domyślnym językiem jest angielski. Ponieważ jest to aplikacja do obsługi wiadomości, która ma globalnych użytkowników i angażuje większość populacji, sensowne jest, aby Messenger był dostępny w różnych językach.

Ponieważ domyślnym językiem jest angielski, pokażemy Ci, jak zmienić język w Messengerze. Nie wszyscy dobrze czują się w języku angielskim, więc możliwość zmiany języka na taki, który jest dla nich zrozumiały, pozwala im korzystać z Messengera.

Zobacz też: jak odzyskać usunięte wiadomości na messenger

Jak zmienić język w Messengerze?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, możesz chcieć zmienić język w Messengerze, aby wygodniej z niego korzystać. Mimo że nie ma bezpośredniego przycisku do zmiany języka w Messengerze, musisz przejść do ustawień i dokonać tych zmian.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zmienić język w Messengerze.

Ustawienia telefonu
W tym celu należy skorzystać z ustawień telefonu. Po wprowadzeniu tych ustawień aplikacja Messenger będzie automatycznie używać języka zgodnego z Twoimi ustawieniami.

 • Otwórz 'Ustawienia’.
 • Przewiń i stuknij w 'Język i region’.
 • Kliknij na 'Język’.
 • Zaznacz wybrany język i naciśnij 'Gotowe’.
 • Naciśnij 'Zmień na angielski’.

Dlatego właśnie w oknie dialogowym pojawiło się pytanie o zmianę języka na hiszpański. Niezależnie od tego, jaki język wybierzesz, zobaczysz okno dialogowe, w którym możesz zmienić język na wybrany przez siebie.

Jak zmienić język w aplikacji Messenger?

Uwaga: W zależności od urządzenia może być konieczne przejście do innej podpozycji „Język i region”. Ustawienia będą się różnić w zależności od urządzenia, ale głównym ustawieniem jest znalezienie listy języków i wybranie ich zgodnie z życzeniem.

Po wykonaniu tych czynności Facebook automatycznie się przeładowuje, więc ustawienia same podejmują działanie. Jeśli zezwoliłeś Facebookowi na odczytywanie Twojej lokalizacji, zostaną Ci wyświetlone języki popularne w Twoim regionie geograficznym.

Sprawdź!  Jak sprawdzić kto mnie obserwuje na Whatsapp?
Jak zmienić język w aplikacji Messenger?

Przez aplikację Messenger na komputerze stacjonarnym

Aplikację Messenger można pobrać także na komputer stacjonarny lub PC. Osoby, które prowadzą rozmowy biznesowe za pośrednictwem Messengera, lub po prostu wszyscy, mogą w ten sposób łatwiej uzyskać dostęp do aplikacji.

 • Otwórz aplikację Messenger i kliknij ikonę swojego profilu.
 • Stuknij w „Preferencje”.
 • Kliknij „Język”.
 • Wybrać odpowiedni język.
 • Kliknąć przycisk „Uruchom ponownie”.

Uwaga: To ustawienie zmienia język aplikacji, ale nie wprowadza żadnych zmian w czatach i tekstach. Ponieważ nazwy Twoich znajomych i język, w którym rozmawialiście, są czymś innym, to ustawienie nie zmienia tego, co już wydarzyło się na czacie.

Przeczytaj również: Jak wybić się na IG

Jak zmienić język na messengerze przez przeglądarkę internetową

Zanim wprowadzono aplikację Messenger do pobrania, wszyscy używali przeglądarki internetowej do czatowania z ludźmi. Nadal działa to świetnie, jeśli nie chcesz kłopotać się z pobieraniem aplikacji. Wystarczy wykonać poniższe kroki i zmienić język zgodnie z własnymi preferencjami.

 • Otwórz Facebooka i kliknij strzałkę rozwijaną.
 • Kliknij na „Ustawienia i prywatność”.
 • Stuknąć w „Język”.
 • Znajdź pozycję „Język Facebooka” i kliknij przycisk „Edytuj”.
 • Kliknij strzałkę rozwijaną i wybierz odpowiedni język.
 • Naciśnij przycisk „Zapisz zmiany”.

Zmiana języka w aplikacji Messenger za pomocą aplikacji mobilnej Messenger

Niestety, użytkownicy Androida lub iOS nie mają dostępu do tej funkcji. Aplikacja Messenger nie ma możliwości zmiany języka za jej pośrednictwem. W tym celu musisz więc zmienić język w ustawieniach telefonu. Wydaje się, że to załatwia sprawę.

Podsumowanie

Tak oto wygląda nasz sposób na zmianę języka w aplikacji Messenger. Teraz możesz zmienić domyślny język na taki, w którym czujesz się swobodnie. Ta funkcja otworzy Ci furtkę do używania jej na całym świecie. Daj nam znać w komentarzach, jaki język byłby dla Ciebie interesujący, gdybyś go zmienił. Mamy nadzieję, że to pomogło.

Oceń artykuł:
[Total: 1 Average: 5]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *