Profesjonalne młoty udarowe w sklepie Profimarket – idealne narzędzia dla wymagających pracowników budowlanych!

Makita

Starannie dobrany sprzęt budowlany przekłada się na zwiększoną jakość świadczonych usług, a także na poprawę bezpieczeństwa pracowników. Jednym z podstawowych elementów wyposażenia firm z tego sektora jest młot udarowy. Sprawdź, jakie znajdziesz dla niego zastosowanie na budowie i zapoznaj się z ofertą profesjonalnego sprzętu przygotowaną przez Profimarket.pl. Zapraszamy.

Dlaczego potrzebujesz młota udarowego?

Młoty udarowe to narzędzia, które często są niezbędne w trakcie wykonywania prac budowlanych, czy też remontu. Sprawdzają się przy wielu codziennych pracach, a odpowiednio użytkowane znajdą zastosowanie również wśród amatorów. Zadaniem tego sprzętu jest ułatwienie wymiany posadzek w pomieszczeniu, zerwanie warstwy wierzchniej podłogi, czy też wiercenie w betonie i innych twardych materiałach np.: cegłę lub kamieniu. To specjalistyczny sprzęt o stosunkowo dużej masie, która dochodzi do 20 kilogramów. Większość standardowych rozwiązań zasilana jest energią elektryczną. Dobrej jakości młot sprawdzi się podczas kucia posadzki z płytek ceramicznych, kamienia, czy też do wiercenia w betonie. Na rynku dostępne są produkty o różnej specyfikacji technicznej, z którą warto zapoznać się przed podjęciem decyzji zakupowej. 

Czym powinien charakteryzować się dobry młot udarowy?

Młot do kucia betonu powinien cechować się wysoką wytrzymałością eksploatacyjną. Jest to związane z tym, że na co dzień służy do kucia posadzek. Wszystko po to, aby móc wykonać prace remontowe, czy też dokonać poprawek budowlanych po źle przeprowadzonej pracy. Do domowej pracy i drobnych prac remontowych wystarczająca może być wiertarka – młot udarowy o mocy około 600 W. Profesjonaliści wymagają jednak zdecydowanie lepszej jakości i bardziej wydajnego sprzętu. 

Kluczowe parametry techniczne

Do podstawowych parametrów technicznych, na które musisz zwrócić uwagę przy zakupie, należą: moc urządzenia, częstotliwość udarów, prędkość obrotowa, energia udaru, rodzaj uchwyty, czy też dodatkowa funkcjonalność w postaci tłumienia drgań. Dokładna analiza tych parametrów sprawi, że dopasujesz model bezpośrednio do swoich potrzeb i specyfiki wykonywanej pracy. 

Sprawdź!  Zasady bezpiecznej pracy z maszynami stolarskimi

Moc urządzenia przekłada się na jego wydajność w trakcie pracy. Zazwyczaj profesjonalne rozwiązania mieszczą się w przedziale 1000–1500 W. Zdarza się, że producent nie podaje mocy użytkowej. W takiej sytuacji stanowi ona około 60% mocy nominalnej młota. Częstotliwość udarów wskazuje na to, ile drgań młot wykona w ciągu minuty. Wydajne modele to już nawet 4000 drgań i więcej. Urządzenia te w większości posiadają regulację ilości drgań, co pozwala na dopasowanie pracy sprzętu do danego typu posadzki i trybu pracy. Młoty udarowe dobrej jakości posiadają energię udaru nawet do 60 J. Prędkość obrotowa dopasowywana jest do rodzaju posadzki. Im twardszy materia, tym młot może pracować wolniej. Tłumienie drgań to przydatna funkcja, która przekłada się na zwiększony komfort pracy profesjonalistów. Rodzaj uchwytu determinuje to, jaki osprzęt i akcesoria pasują do danego młota. Pamiętaj o tym w momencie finalizacji zakupu. 

Renomowani producenci w ofercie Profimarket

Specjaliści sklepu Profimarket dostarczają na rynek sprzęt budowlany dla profesjonalistów. W ofercie młotów udarowych przygotowali oni modele od uznanych producentów, które są gwarancją wysokiej jakości wykonania i wydajnej pracy. Asortyment Profimarket.pl zawiera młoty udarowe od takich dostawców jak: DeWALT, Bosch Professional, Makita, Hikoki, Milwaukee, Makita MT i Flex. Szeroki wybór i kilkadziesiąt dostępnych modeli sprawiają, że bez problemu dobierzesz idealne rozwiązanie do swoich potrzeb i specyfiki wykonywanej pracy. To modele przeznaczone do użytku profesjonalnego. 

Zapraszamy do zakupów na Profimarket.pl

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą młotów udarowych w Profimarket.pl oraz do zakupu sprzętu budowlanego. W przypadku wątpliwości warto skontaktować się ze specjalistą marki. Ponadto każdy z produktów posiada dokładną specyfikację techniczną. Wszystko po to, aby postawić na lepsze dopasowanie sprzętu. Zapraszamy do zakupów profesjonalnego sprzętu budowlanego i remontowego w Profimarket.pl. 

Oceń artykuł:
[Total: Average: ]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *